Nasıl Satın Alırım?

Web Sitemiz Üzerinden Havale / EFT, Kredi Kartınız ve Kapıda Ödeme ile Alışveriş Gerçekleştirebilirsiniz. 

Havale / EFT İle Ödeme,

Seçtiğiniz  ürünleri  sepete  ekledikten sonra Ödeme Bilgileri sayfasında “Havale / EFT İle Ödeme“ ikonunu tıklayıp alışverişinizi tamamlayınız. Ödeme işleminizin banka hesabımıza yansımasından sonra siparişleriniz süratle sizlere gönderilecektir. Havale / EFT işleminizin ardından adınız, soyadınız ve sipariş numaranız ile birlikte web sitemizin ''İletişim'' bölümünden tarafımıza yapacağınız ödeme bildirimi, siparişlerinizin sizlere daha hızlı ulaştırılmasını sağlayacaktır.

Kredi Kartı İle Ödeme,

Kredi kartınız ile ödeme yapmak  istediğinizde,  seçtiğiniz  ürünleri  sepete  ekledikten sonra Ödeme Bilgileri sayfasında, “Kredi Kartı İle Ödeme“ ikonunu tıklayıp alışverişinizi tamamlayınız. Kredi kartı ile ödemenizin ardından ürünleriniz süratle sizlere gönderilecektir.

Kapıda Ödeme (Yurtiçi Kargo),

Kapıda ödeme ile sipariş vermek istediğinizde, seçtiğiniz ürünleri sepete ekledikten sonra Ödeme Bilgileri sayfasında, “Kapıda Ödeme ikonunu tıklayıp alışverişinizi tamamlayınız. Kapıda ödemeli gönderimler Aras Kargo ile gerçekleştirilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli olarak  20 TL. sipariş toplamına ilave edilmektedir.

Kargo Gönderi Ücretlerimiz,

Aras Kargo.....................69,90 TL., 

Sürat Kargo....................99,90 TL.,

Yurtiçi Kargo..................99,90 TL.dir.