Neden CorapDiyarı?

1. Çünkü Çok Hesaplı, CorapDiyari.com vitrinlerinde gördüğünüz tüm ürünler tanınmış markalara ait olup tüm ürünlerini tedarikçi firma olmaksızın en uygun fiyatlarla fabrikalarından tedarik etmektedir. Bu nedenle ürünlerimiz piyasa fiyatlarından %70’lere varan indirimlerle satılmaktadır. Bu fiyatları ve fırsatları CorapDiyari.com'dan başka hiçbir yerde bulamazsınız.

 

2. Çünkü Çok Kolay, CorapDiyari.com size oturduğunuz yerden fırsatlar sunuyor. Herhangi bir mağazaya gitmek için evden çıkmak ve uzun bir yol sonunda sadece birkaç markaya ait mağaza gezmek yerine oturduğunuz yerden kahvenizi içerek CorapDiyari.com vitrinlerini gezebilir ve birçok tanınmış markanın ürünlerini bulabilirsiniz.


3. Çünkü Çok Güvenli, Alışverişlerinizi % 100 güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. CorapDiyari.com satılan ürünlerin ücretini Havale / EFT ve Kapıda Ödeme seçeneklerinin yanı sıra, PAYTR altyapısını kullanarak 12 taksite kadar kredi kartınız ile güvenle alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

 

4. Çünkü Çok Hızlı, CorapDiyari.com'u diğer internet mağazalarından ayıran bir özelliği ise alışverişinizi çok kısa bir sürede tamamlayabileceğiniz kadar basit bir yapıya sahip olmasıdır. Birkaç dakika içersinde beğendiğiniz ürünleri satın alır ve ertesi iş günü içerisinde istediğiniz adreste teslim alırsınız. Çünkü CorapDiyari.com’un kendi stoku vardır. Siparişiniz, siz bilgisayarınızı kapatmadan hazırlanmıştır bile.

 

5. Çünkü Seçenek Çok, CorapDiyari.com’da çeşit çoktur. Herkese ve her keseye hitap edebilen inanılmaz fırsatlar CorapDiyari.com vitrinlerinde sürekli ve her hafta değişerek bulunur.


6. Çünkü %100 Garantili,   CorapDiyari.com size başka hiçbir internet sitesi mağazasında bulunmayan bir hizmet sunmaktadır; Koşulsuz İade Garantisi... Satın alacağınız tüm ürünleri 5 iş günü içerisinde hiçbir neden göstermeden iade edebilirsiniz. İadenizin bedeli 3 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılmaktadır. Detaylar için "Site Kullanımı" sayfamızı ziyaret ediniz.